Oferta wynajmu samochodów - Poznań

Krótkoterminowy wynajem samochodów

Jeśli miałeś stłuczkę, a Twój samochód jest aktualnie w naprawie, to z pewnością potrzebujesz teraz auto zastępcze!

Nasze elastyczne taryfy oraz niskie ceny pozwalają wynająć odpowiednie auto na dowolny okres.

W ofercie naszej firmy znajdują się perfekcyjnie wyposażone samochody. Posiadają one klimatyzację, poduszki i kurtyny powietrzne oraz systemy bezpieczeństwa takie jak ABS, ESP. Można wynająć auto z fotelikiem dla dziecka lub bagażnikiem na rowery.

Zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Odpowiednio wczesna rezerwacja zapewnia dostępność wybranego auta przygotowanego do podróży. Na wyraźne życzenie naszych klientów możemy podstawić zarezerwowany samochód po wskazany adres i odbierzemy go w chwili gdy klient zakończy wynajem.

Długoterminowy wynajem samochodów

Zdarzają się sytuacje w których potrzebny jest samochód dla siebie lub swojego pracownika, który akurat z różnych powodów będzie przez dłuży okres przebywał w Poznaniu. Powodem mogą być np. targi, spotkania biznesowe, szkolenia, delegacja. W przypadku takiej potrzeby z pomocą przychodzi nasza firma oferująca również długoterminowy wynajem samochodów.

Długoterminowy wynajem samochodów to doskonały wybór. Szeroki wybór aut oraz optymalizacja kosztów wynajęcia sprawią że jesteśmy doskonałym partnerem biznesowym.

Nasza oferta jest doskonałą alternatywą dla leasingu. Nie ma tutaj wieloletnich zobowiązań i kontraktów oraz skomplikowanych procedur bankowych. My ponosimy obsługę techniczną i zajmujemy się wszelkimi formalnościami . Tak abyś w pełni mógł się skupić na rozwijaniu swego biznesu.

Bogata flota aut dostępnych do wynajmu na terenie Poznania jest w każdej chwili do Twojej dyspozycji. Pamiętaj, że zawsze możesz zrezygnować z wynajmu co jeszcze bardziej zwiększa bezpieczeństwo naszej oferty.

Proponujemy również wynajem samochodów z OC sprawcy kolizji

Web Statistics